MCKSiR Raciąż

Filharmonia Narodowa - Księżyc w misce/Z albumu polskiej piosenki

Ocena 0/5

Zapraszamy na ostatnie już spotkanie z muzyką Filharmonii Narodowej w Warszawie, które odbędzie się 10 czerwca o godz. 14:00 w Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Raciążu. Tematem koncertu będzie "Księżyc w misce/Z albumu polskiej piosenki - Grzegorz Turnau". 

O koncercie:

Od kilkudziesięciu lat jedną z ikon polskiej poezji śpiewanej jest Grzegorz Turnau – wokalista, pianista, aranżer, kompozytor i poeta. Zadebiutował będąc uczniem III klasy liceum i natychmiast otworzył sobie drzwi do wielkiej i barwnej kariery. Czy chcielibyście przenieść się z nami do krainy pełnej muzyki? Jeśli tak, to zaprowadzą nas tam utwory pochodzące z albumu artysty, Księżyc w misce, skomponowane do spektakli telewizyjnych i teatralnych. Starszej publiczności przypomnimy największe przeboje Grzegorza Turnaua, m.in. Cichosza i Bracka. Bogata twórczość artysty oparta jest na tekstach najwybitniejszych poetów. Jak myślicie, czy Między ciszą a ciszą kryją się jeszcze jakieś muzyczne tajemnice? 

Wstęp 10 zł. Zapraszamy! 

księżyc w misce

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności