MCKSiR Raciąż

Widowisko muzyczne "Dla ciebie śpiewałem"

Ocena 0/5

W imieniu Iwony Wujastyk Dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury oraz Mariusza Godlewskiego Burmistrz Miasta Raciąż zapraszamy serdecznie na widowisko muzyczne „Dla ciebie śpiewałem…”, które odbędzie się 7 września 2023 r. o godz. 18:30 w Sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Raciążu. Wstęp bezpłatny. 

„Dla ciebie śpiewałem” to rozrywkowe widowisko, które powstało w 2022 r.  z okazji 120 urodzin Jana Kiepury. Zaprezentowane zostaną utwory z repertuaru Jubilata, jego żony Marty Eggerth, Hanki Ordonówny i Eugeniusza Bodo. 

Koncert zorganizowany z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności