MCKSiR Raciąż

Zwycięzcy konkursu wielkanocnego nagrodzeni

Ocena 0/5

W dniu wczorajszym zostały wręczone nagrody dla zwycięzców konkursu na najpiękniejszy stroik wielkanocny . Nagrody laureatom konkursu wręczyli Mariusz Godlewski - Burmistrz Miasta Raciąża, Artur Adamski - Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji im. R. Kaczorowskiego w Raciążu oraz Anna Dumińska-Kierska - Sekretarz Urzędu Gminy w Raciążu. Dziękujemy za udział w naszym świątecznym konkursie i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom !

Galeria zdjęć

1konkurs 2konkurs 3konkurs 4konkurs
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności